ArchiGeo

GEODETA LEGNICA

GEODEZJA ARCHIGEO

Jako geodeta świadczymy terminowe i rzetelne usługi geodezyjne i pomiarowe na terenie całej Polski, w szczególności w mieście Legnica i regionie. Każde zadanie traktujemy poważnie i ostrożnie! Nasz geodeta wykona dla Ciebie: geodezyjne usługi inwestycyjne, mapy do celów projektowych, sieci tyczenia, rozgraniczenie działek, granice rekonstrukcji, inwentaryzację powykonawczą, tyczenie budynków, pomiary specjalne, pomiary dronami, usługi niwelacyjne, tereny objęte pomiarami i inne. Biuro Geodezyjne Archigeo działa na rynku od wielu lat i przez ten czas zgromadziło bogate doświadczenie. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny, terminowość realizacji usług oraz nowoczesne metody pracy.

Geodeta ArchiGeo obsługuje miasto Legnica, ale posiada również oddziały w Polsce. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz licznym zrealizowanym projektom posiadamy bogate doświadczenie we wszystkich dziedzinach geodezji. Ograniczamy ryzyko w planowaniu i realizacji inwestycji budowlanych poprzez dokładne pomiary geodezyjne, wiedzę prawniczą i innowacyjność. Łączymy wykorzystanie klasycznych pomiarów z najnowszymi technologiami, takimi jak drony i skanery laserowe, aby generować optymalne dane.

Realizujemy tyczenie sieci, pomiary dronem, wznowienia granic, mapy do celów projektowych, tyczenie budynków, serwis niwelatorów, podziały działek, geodezyjną obsługę inwestycji, inwentaryzację powykonawczą, pomiary specjalne, pomiary pow. lokali.

mgr inż. Dariusz Szczeciński
Geodeta Uprawniony

geodeta Legnica

OPINIE Z MAP GOOGLE

Filip
Filip
2023-10-05
Jestem zadowolony, dobry geodeta. I szybki!
Aleksander Kostrzycki
Aleksander Kostrzycki
2023-09-28
Musiałem szybko wykonać mapę do celów projektowych. U innych termin 2 miesiące, a pan Darek zrobił ją w niespełna 2 tygodnie. Polecam.
Aleks Raczak
Aleks Raczak
2023-09-21
Firma godna polecenia!
Danuta Motyka
Danuta Motyka
2023-09-21
Pan Dariusz jest świetnym fachowcem, bardzo rzetelnym, terminowym i słownym. Życzyłabym sobie więcej takich profesjonalistów w usługach. Dziękuję. Na pewno skorzystamy jeszcze z Pana usług. Pozdrawiam, Danuta
Grzesiek Grzesiek
Grzesiek Grzesiek
2023-09-19
Zlecenie wykonane błyskawicznie, za rozsądne pieniądze. Na pewno powrócę. Serdecznie wszystkim polecam.
pele2210
pele2210
2023-09-14
Polecam geodetę. 100% profesjonalizmu, sprzęt do pomiarów z najwyższej półki (nie jakiś tam z Chin) Zlecenie na zrobienie mapy pod domek wykonane w bardzo krótkim terminie, cena za mapę też ok.
Dariusz Szczeciński
Dariusz Szczeciński
2023-08-17
Polecam!
Błażej Sobaszek
Błażej Sobaszek
2023-07-17
Polecam geodetę. Sprawnie, profesjonalnie i wszystko na czas. Dzięki!
Radek Czuń
Radek Czuń
2023-07-14
Szybko, rzetelnie, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam
Maciej Zoń
Maciej Zoń
2023-07-07
Szybko, sprawnie, konkretnie, terminowo. W końcu geodeta, którego szukałem. Dziękuję Panie Darku, na pewno wrócę. Pozdrawiam

POTRZEBNY CI GEODETA W LEGNICY?

Zadzwoń! Szybko Ci pomożemy!

USŁUGI GEODEZYJNE LEGNICA

ArchiGeo to firma geodezyjna świadcząca wszechstronne usługi na wysokim poziomie. Dzięki zaawansowanej technologii, dużemu zaangażowaniu i wysokiej jakości usług geodeta Legnica ma wielu klientów. Geodezja to dla ArchiGeo zarówno hobby, jak i zawód, co daje im wiele satysfakcji. Dostarczają pomiary firmom, biurom projektowym, samorządom oraz klientom indywidualnym. Przez ostatnie 30 lat świadczyliśmy profesjonalne usługi pomiarowe i geodezyjne. Wszystko opisane jest bardziej szczegółowo w poszczególnych zakładkach. Do popularnych usług należy na przykład wytyczenie lokalizacji, punkty pomiarowe, inwentaryzacja placów budowy, podział działek i wznowienie punktów granicznych. Jeśli potrzebujesz wyższego poziomu pomiaru, skontaktuj się z nami!

W branży geodezyjnej działamy od wielu lat. Geodeta Archigeo z miasta Legnica od początku stawia na inwestowanie w rozwój, aby zadowolić naszych klientów. W tym okresie nasza firma geodezyjna zgromadziła duże doświadczenie. Zrealizowaliśmy wiele projektów dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Jesteśmy grupą specjalistów specjalizujących się w szeroko znanej dziedzinie Geodezji. Współpracujemy z biurami projektowymi, agencjami nieruchomości, deweloperami oraz firmami budowlanymi. Jesteśmy grupą firm oferujących różnorodne usługi. Jaki jest cel licencjonowanego geodety? Aby móc samodzielnie wykonywać zadania, musi posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe nadane przez Główny Geodetę Państwa, Główny Geodeta Kraju. Zajmuje się również obsługą nieruchomości, geodezją oraz aktualizacją ewidencji gruntów i nieruchomości. Jest ekspertem i można mu powierzyć takie zadania jak rysowanie map. Proces geodezyjny jest również wykorzystywany do określania lokalizacji inwestycji mieszkaniowych lub drogowych lub do tworzenia map topograficznych i wysokościowych. Przygotowuje również inne opracowania geodezyjne i kartograficzne do celów prawnych. Istnieje również możliwość zlecenia uprawnionemu geodecie przeprowadzenia inwentaryzacji budynków w mieście Legnica lub w innych miejscach. Ponadto wspiera odtworzenie układu działek i budynków lub projektów budowlanych.

Zobacz także: geodeta Bolesławiec

GEODETA FAQ

Gdzie oferuje usługi geodeta Archigeo?

Geodeta Archigeo oferuje usługi geodezyjne w mieście Legnica i pobliskim regionie.

Jakie usługi geodezyjne wykonujecie?

Geodezja w Archigeo obejmuje geodezyjną obsługę inwestycji, mapy do celów projektowych, tyczenie sieci, podziały działek, wznowienia granic, inwentaryzację powykonawczą, tyczenie budynków, pomiary specjalne, pomiary dronem, serwis niwelatorów, pomiary powierzchni lokali i inne.

Jakie zalety ma biuro geodezyjne Archigeo?

Biuro geodezyjne może się pochwalić ogromnym, 30-letnim doświadczeniem, dużą wiedzą oraz nowoczesnym sprzętem.

Czy firma ma stosowne uprawnienia geodezyjne?

Archigeo to geodeta uprawniony ze wszystkimi kwalifikacjami do wykonywania usług w mieście Legnica.

5/5 - (3 votes)